Informacija
Visos lopšelio-darželio vaikų grupės turi dienos ritmą (režimą), kuriuo vadovaujantis organizuojamos veiklos vaikams. Vaikai, žaisdami įvairius žaidimus, tyrinėdami, keliaudami, stebėdami aplinką, piešdami, kurdami, tardamiesi ir diskutuodami su draugais ir auklėtoja, dainuodami, sportuodami vaikai pažįsta pasaulį ir mokosi būti orūs, smalsūs, bendraujantys, sveiki, kuriantys ir sėkmingi.
Ikimokyklinio amžiaus vaikai ugdomi pagal ikimokyklinio ugdymo programą „Ežerėlio vaikų pasaulis“ integruojant inovatyvius ugdymo metodus, būdus, šalies ir tarptautinius projektus bei neformalųjį ugdymą (būreliai), kurį renkasi tėvai.
Organizuojant vaikų ugdymą vadovaujamasi pažangių užsienio ir šalies sistemų praktikomis – į vaiką orientuoto visuminio ugdymo, darnios plėtros, Reggio Emilia, kūrybos proceso integralumo teorijų, konstrukcionizmo, universalaus ugdymo dizaino sinteze.
Į ikimokyklinį ugdymą žvelgiama iš vaiko perspektyvos – vaikas pripažįstamas kaip savo poreikius, interesus bei patirtį turinti individualybė, gebanti autentiškai mokytis ir kaupti patirtį dialoginėje sąveikoje su pedagogu ir kitais vaikais.
Priešmokyklinio amžiaus vaikai ugdomi pagal Priešmokyklinio amžiaus bendrąją programą, žaidimas išlieka pagrindine priešmokyklinio amžiaus vaiko veikla.
- Kaip suteikiamos mokesčio lengvatos už darželį?
- Kas yra žaidimas?
- Kodėl svarbu lavinti smulkiąją motoriką?
- Koks turi būti vaikų skaičius ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje?
- Ką vaikai veikia lopšelyje-darželyje?
- Kaip išmokyti vaikus orientuotis pasimetus?
- Ką reikėtų žinoti apie mažylį iki 3 metų?